Sprawdź, czy konsultacje ślubne to opcja dla Ciebie:

Jeśli organizujesz Wasz ślub samodzielnie i jednocześnie:

♥ na początku wszystko szło świetnie, ale teraz utknęłaś w martwym punkcie
♥ obawiasz się, że zaplanowane przez Ciebie rzeczy nie będą do siebie pasować
♥ wybierasz się na wizytę w obiekcie weselnym, ale zupełnie nie wiesz, na co zwrócić uwagę
♥ masz problem z jakimś usługodawcą
♥ chciałabyś zrobić wszystko według własnego pomysłu i jednocześnie zadowolić rodziców i wszystkich gości
♥ potrzebujesz pomocy przy ułożeniu scenariusza dnia ślubu
♥ chcesz idealnie dobrać wina na Wasze wesele, ale zupełnie się na tym nie znasz
♥ im bliżej do ślubu tym więcej pytań kłębi się w Twojej głowie

 

 

Jeśli identyfikujesz się z którąś z wymienionych sytuacji, powinnaś zapisać się na konsultacje ślubne z wedding plannerem.

 

Konsultacje z wedding plannerem...

jak to wygląda?


ROZMOWA TELEFONICZNA

15-minutowa rozmowa telefoniczna lub online, podczas której możesz zapytać wedding plannera o każdą nurtującą Cię kwestię, na przykład: czy płacić za nocleg gości, czy zapraszać z dziećmi lub kiedy najlepiej umówić makijażystkę.

SPOTKANIE Z WEDDING PLANNEREM

60-minutowe spotkanie na żywo z konsultantem ślubnym w Warszawie, podczas którego możemy na przykład przygotować scenariusz dnia Waszego ślubu albo opracować spójną wizję Waszej uroczystości (motyw, kolory, dodatki, atrakcje, podziękowania).

DOBÓR WINA WRAZ Z DEGUSTACJĄ

60-minutowa wizyta w hurtowni win, podczas której wspólnie dobierzemy wina, pasujące do Waszego menu, pory roku, do Was i do Waszych gości.

WIZJA LOKALNA

2-3-godzinna wyprawa z wedding plannerem do miejsca Waszego wesela, podczas której zarekomenduję Wam najlepsze rozwiązania, na przykład gdzie zorganizować życzenia, na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze menu i serwisie dań lub kiedy należy włączyć klimatyzację.

Zobacz, co mówią Ci, którzy już skorzystali:

caret-down caret-up caret-left caret-right
Asia Witecka

Martyna ma wiele pomysłów i chętnie się z nimi dzieli z Młodymi. Dlatego uważam, że mieliśmy sporo szczęścia, że na nią trafiliśmy. Dziękujemy raz jeszcze!

Ola Wojtyła

Martyna pojechała z nami do rekomendowanej przez nią hurtowni win i wraz z fantastyczną Panią właścicielką pomogła nam dobrać wina do naszego menu. Dzięki tej wizycie mieliśmy przemiłą degustację i otrzymaliśmy super rabat.

Justyna Bakalarska

Martyna to kopalnia pomysłów i wartościowych porad! Dodatkowo zwraca uwagę na sprawy, o których nigdy bym nie pomyślała, a bez których mógłby zapanować chaos w dniu ślubu. Doskonale potrafi dopasować swoje idee do lokalizacji, aby wydobyć z nich to co najlepsze. Dzięki niej odzyskałam radość z organizacji swojego ślubu i wesela. Polecam z całego serca! 🙂

Monika Maroszek

Współpracowaliśmy tylko w formie konsultacji ślubnych. Spotkaliśmy się i przy kawie omówiliśmy szczegółowo, jak najlepiej zorganizować gry i zabawy ogrodowe na naszym weselu oraz czym się kierować przy wyborze wina na przyjęcie. Podczas spotkania dostaliśmy cenne wskazówki, które z łatwością wdrożyliśmy w nasz plan.

Umów się na darmową 15-minutową konsultację


Wedding Planner

Mam na imię Martyna i jestem certyfikowaną konsultantką ślubną i blogerką weddingową. Od 2016 r. pomagam Młodym Parom na każdym etapie przygotowań do ślubu i wesela. Najczęściej Narzeczeni proszą mnie o pomoc przy koordynacji, bo zdają sobie sprawę z tego, że w dniu ślubu nie będą w stanie dopilnować, czy wszystkie - z trudem zaplanowane elementy - zostały pomyślnie zrealizowane.

Zauważyłam, że wśród przyszłych Panien Młodych są Dziewczyny, które chcą samodzielnie zorganizować wszystkie elementy, ponieważ sprawia im to dużą satysfakcję, ale na pewnym etapie ich początkowy entuzjazm opada, napotykają trudności i przygotowania stają w martwym punkcie. Z myślą o nich przygotowałam indywidualne konsultacje ślubne. Są to spotkania (w różnej formie), podczas których możesz przegadać z profesjonalistą nurtujące Cię wątpliwości i zrobić krok do przodu, wpaść na nowy pomysł czy też rozwiązać trudną sytuację.

Jeśli masz jakąś wątpliwość w związku z Waszym ślubem, chętnie z Tobą o tym porozmawiam. Możesz zapisać się na darmowe 15-minutowe konsultacje ślubne.

A jeśli nie czujesz się jeszcze gotowa na rozmowę o Waszych przygotowaniach, zachęcam do lektury mojego bloga - może tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytania.

Trzymam za Ciebie kciuki!