Na czym polega koordynacja dnia ślubu? Kiedy warto rozważyć skorzystanie z takiej usługi? Koordynacja dnia ślubu polega na obecności konsultanta ślubnego na Waszym przyjęciu od wczesnych godzin porannych do ok. północy. To wariant stworzony z myślą o Parach Młodych, które samodzielnie zaplanowały i zorganizowały już swój ślub i wesele i chcą w pełni cieszyć się tym wyjątkowym dniem.

Przygotowanie do koordynacji dnia ślubu zaczynam około dwóch miesięcy przed terminem przysięgi. W tym czasie zapoznaję się z zawartymi przez Was umowami i nakreślam scenariusz dnia ślubu, który następnie konsultuję ze wszystkimi pracującymi na Waszym przyjęciu. W dniu uroczystości zajmę się wszystkimi sprawami organizacyjnymi – będę niewidzialnym duchem czuwającym nad przebiegiem tego wydarzenia. Podejmę sprawne i profesjonalne działanie w przypadku nieprzewidzianych i problematycznych sytuacji, żebyście mogli cieszyć się Waszym wyjątkowym dniem i zabawą.

Czym więc zajmuję się jako koordynatorka dnia ślubu? W dużym skrócie – pilnuję wszelkich spraw organizacyjnych tak, aby Młodzi mogli wyluzować i cieszyć się sobą i gośćmi.

Czy warto skorzystać z usługi koordynacji dnia ślubu?

Koordynacja dnia ślubu to usługa dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort. Jako koordynatorka biorę na siebie odpowiedzialność za przebieg ślubu i wesela, tak żebyście mogli w pełni cieszyć się Waszym wymarzonym dniem.

Korzystając z mojego wsparcia, zyskujesz czas dla siebie i swoich bliskich, a przecież to jest najważniejsze. Nie musisz frasować się tym, że coś pójdzie nie tak. Jestem profesjonalistką, dlatego świadczę usługi najwyższej jakości. Możecie mi zaufać – wszystkim się zajmę, i dopilnuję by uroczystość przebiegała zgodnie z planem.

Czy taka usługa jest droga? Koordynacja dnia ślubu kosztuje 3500 zł. Masz pytania? Zapraszam do kontaktu. Chętnie przedstawię Ci szczegóły dotyczące tej usługi.

Koordynacja dnia ślubu obejmuje m.in.:

Realizację scenariusza dnia ślubu

Mniej więcej 2 tygodnie przed ślubem przygotowuję i ustalam ze wszystkimi usługodawcami scenariusz Waszego dnia a w dniu ślubu czuwam na d jego prawidłową realizacją.

Koordynację działań od rana do północy

Jestem na Waszym przyjęciu i pilnuję spraw, którymi Wy nie powinniście się wtedy zajmować.

Kontrolę nad zatrudnionymi podwykonawcami

Sprawdzam, czy każdy wykonuje swoją pracę zgodnie z umową.

Opiekę nad gośćmi

Dbam, aby goście czuli się komfortowo i nie zabrakło im żadnych informacji.

Rozliczenie z usługodawcami

Jeśli Para Młoda ma taie życzenie, rozliczam się w ich imieniu z osobami pracującymi na Waszym przyjęciu.

Rozwiązywanie sytuacji nagłych i problematycznych

Dbam o to, aby nic nie zakłóciło spokoju i radości Młoej Pary.

Wedding Planner

Mam na imię Martyna i jestem certyfikowaną konsultantką ślubną i blogerką weddingową. Od 2016 r. pomagam Młodym Parom na każdym etapie przygotowań do ślubu i wesela. Zdejmuję z Was ciężar organizowania i planowania wielu elementów jednocześnie, a w dniu ślubu dbam o to, abyście byli skupieni na sobie nawazajem i cieszyli się tym wyjątkowym dniem.

Być może jeszcze nie zdajecie sobie sprawy jak wielkie emocje towarzyszą Wam w tym dniu a poniekąd też w całym procesie przygotowań i organizacji. Dlatego warto w tym czasie mieć kogoś, kto zajmie się najtrudniejszymi lub najważniejszymi tematami, zostawiając Wam przy tym radość przygotowań.

Jeśli czujesz, że moglibyśmy się poznać i obgadać szczegóły Waszego ślubu, zapraszam na kawę lub wirtualną kawę.