Koordynacja dnia ślubu

Koordynacja dnia ślubu polega na obecności konsultanta ślubnego na Waszym przyjęciu od wczesnych godzin porannych do ok. północy. Podczas koordynacji pilnuję wszelkich spraw organizacyjnych tak, aby Młodzi mogli wyluzować i cieszyć się sobą i gośćmi. W moim wykonaniu usługa ta zaczyna się ok. miesiąc przed weselem od przygotowania scenariusza dnia ślubu, który następnie konsultuję ze wszystkimi pracującymi na Waszym przyjęciu.

Celem koordynacji jest zdjęcie z Pary Młodej stresu organizacyjnego i umożliwienie im czerpanie przyjemności z tego radosnego dnia. Usługa ta jest każdorazowo wyceniania indywidualnie.

Koordynacja dnia ślubu obejmuje m.in.:

Realizację scenariusza dnia ślubu

Mniej więcej 2 tygodnie przed ślubem przygotowuję i ustalam ze wszystkimi usługodawcami scenariusz Waszego dnia a w dniu ślubu czuwam na d jego prawidłową realizacją.

Koordynację działań od rana do północy

Jestem na Waszym przyjęciu i pilnuję spraw, którymi Wy nie powinniście się wtedy zajmować.

Kontrolę nad zatrudnionymi podwykonawcami

Sprawdzam, czy każdy wykonuje swoją pracę zgodnie z umową.

Opiekę nad gośćmi

Dbam, aby goście czuli się komfortowo i nie zabrakło im żadnych informacji.

Rozliczenie z usługodawcami

Jeśli Para Młoda ma taie życzenie, rozliczam się w ich imieniu z osobami pracującymi na Waszym przyjęciu.

Rozwiązywanie sytuacji nagłych i problematycznych

Dbam o to, aby nic nie zakłóciło spokoju i radości Młoej Pary.

Wedding Planner

Mam na imię Martyna i jestem certyfikowaną konsultantką ślubną i blogerką weddingową. Od 2016 r. pomagam Młodym Parom na każdym etapie przygotowań do ślubu i wesela. Zdejmuję z Was ciężar organizowania i planowania wielu elementów jednocześnie, a w dniu ślubu dbam o to, abyście byli skupieni na sobie nawazajem i cieszyli się tym wyjątkowym dniem.

Być może jeszcze nie zdajecie sobie sprawy jak wielkie emocje towarzyszą Wam w tym dniu a poniekąd też w całym procesie przygotowań i organizacji. Dlatego warto w tym czasie mieć kogoś, kto zajmie się najtrudniejszymi lub najważniejszymi tematami, zostawiając Wam przy tym radość przygotowań.

Jeśli czujesz, że moglibyśmy się poznać i obgadać szczegóły Waszego ślubu, zapraszam na kawę lub wirtualną kawę.