Wsparcie konsultatnki dla osób, które samodzielnie organizują swój ślub i wesele

Pracując jako wedding plannerka, zauważyłam, że wśród przyszłych Panien Młodych są Dziewczyny, które chcą samodzielnie zorganizować swój ślub i wesele. Na początku sprawia im to dużą satysfakcję, ale na pewnym etapie ich początkowy entuzjazm opada, napotykają trudności i przygotowania stają w martwym punkcie. Z myślą o nich prowadzę indywidualne konsultacje ślubne oraz szkolenia online.

Zobacz video

Jak zapraszać gości na Wasze wesele?

Dlaczego potrzebujecie scenariusza dnia ślubu?

Jak zaplanować ślubne zadania w 2021? Praktyczny harmonogram.

Jak się przygotować do wizyty w salonie sukien ślubnych?

Wedding Planner

Mam na imię Martyna i jestem certyfikowaną konsultantką ślubną i blogerką weddingową. Od 2016 r. pomagam Młodym Parom na każdym etapie przygotowań do ślubu i wesela. Zdejmuję z Was ciężar organizowania i planowania wielu elementów jednocześnie, a w dniu ślubu dbam o to, abyście byli skupieni na sobie nawazajem i cieszyli się tym wyjątkowym dniem.

Być może jeszcze nie zdajecie sobie sprawy jak wielkie emocje towarzyszą Wam w tym dniu a poniekąd też w całym procesie przygotowań i organizacji. Dlatego warto w tym czasie mieć kogoś, kto zajmie się najtrudniejszymi lub najważniejszymi tematami, zostawiając Wam przy tym radość przygotowań.

Wiem też, że są takie Pary, które chciały wszystko przygotować samodzielnie, ale przydałoby się im profesjonalne wsparcie konsultatnki ślubnej. Dla takich osób przygotowałam ofertę indywisualnych konsultacji oraz szkolenia online i materiały do pracy własnej.

Jeśli czujesz, że moglibyśmy się poznać i obgadać szczegóły Waszego ślubu, zapraszam na kawę lub wirtualną kawę.