Kiedy warto skorzystać ze wsparcia konsultantki?

Samodzielnie organizujesz wesele? Szukasz kogoś, kto da Ci wskazówki dotyczące planowania takiego przedsięwzięcia? Wybierz wsparcie konsultantki – pomogę Ci zmierzyć się z trudnościami związanymi z organizacją ślubu.

Wiem, że samodzielne planowanie wesela wielu przyszłym Pannom Młodym sprawia dużą satysfakcję. Nie jest to jednak łatwe zadanie, dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwość. Nie pozwól, by przygotowania do ślubu utknęły w martwym punkcie. Skorzystaj ze wsparcia konsultantki – zajmuję się doradztwem, organizacją wybranych etapów czy koordynacją dnia ślubu. Prowadzę indywidualne konsultacje ślubne oraz szkolenia online, podczas których dzielę się wiedzą dotyczącą branży ślubnej. Pomogę Wam wybrać suknię, motyw przewodni i sprawdzonych podwykonawców. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i pomogę rozwiązać wszystkie problemy, jakie pojawiają się przy samodzielnej organizacji ślubu.

Planujesz wesele i potrzebujesz wsparcia konsultantki? Zadzwoń do mnie – zapoznam się z Twoimi oczekiwaniami i pomogę Ci zorganizować wymarzony ślub.

Zobacz video

Jak zapraszać gości na Wasze wesele?

Dlaczego potrzebujecie scenariusza dnia ślubu?

Jak zaplanować ślubne zadania w 2021? Praktyczny harmonogram.

Jak się przygotować do wizyty w salonie sukien ślubnych?

Wedding Planner

Mam na imię Martyna i jestem certyfikowaną konsultantką i blogerką weddingową. Od 2016 r. pomagam Młodym Parom na każdym etapie przygotowań do ślubu i wesela. Zdejmuję z Was ciężar organizowania i planowania wielu elementów jednocześnie, a w dniu ślubu dbam o to, abyście byli skupieni na sobie i cieszyli się tym wyjątkowym dniem.
Być może jeszcze nie zdajecie sobie sprawy jak wielkie emocje będą Wam towarzyszyć w tym dniu, a poniekąd też w całym procesie przygotowań i organizacji. Dlatego warto w tym czasie mieć kogoś, kto zajmie się najtrudniejszymi lub najważniejszymi tematami, zostawiając Wam przy tym radość przygotowań.
Wiem też, że są takie Pary, które chciały wszystko przygotować samodzielnie, ale przydałoby się im profesjonalne wsparcie konsultatnki. Dla takich osób przygotowałam ofertę indywidualnych konsultacji oraz szkolenia online i materiały do pracy własnej.
Jeśli czujesz, że moglibyśmy się poznać i obgadać szczegóły Waszego ślubu, zapraszam na kawę lub wirtualną kawę.