KONSULTACJE ŚLUBNE

Konsultacje ślubne mają na celu pomóc Parom, które samodzielnie organizują wesele, ale w procesie tym napotkały na trudności i chcą skorzystać z pomocy profesjonalisty. Najczęściej konsultacje dotyczą takich tematów jak zaproszenia ślubne, wybór lokalizacji, dobór alkoholu czy scenariusz dnia ślubu. Natomiast temat konsultacji zależy od Was i od Waszej sytuacji. Już podczas umawiania się możesz zasygnalziować, o czym chcecie porozmawiać. Powiem Wam wówczas, czy umiem pomóc w tej kwestii.

Konsultacje ślubne to jedno- lub parugodzinne spotkatnie z wedding plannerem, podczas którego jakiś wybrany aspekt przyogotwań, np. kwestię zapraszania gości, dobór alkoholu lub scenariusz dnia ślubu.
Czytaj więcej 
Wybór sukni ślubnej to konsultacje, podczas których doradzam Wam w zakresie Waszej wymarzonej sukni: polecam salony i projektantów, umawiam wizyty, uczestniczę w przymiarkach.
Czytaj więcej 
To konsultacje, podczas których omawawiamy dekoracje na Waszym weselu. Inspitując się Waszymi pomysłami i lokalizacją wydarzenia, projektuję stylizację.
Czytaj więcej 
To konsultacje, która polega na rekomendowaniu Wam obiektów weselnych i uczestnictwu wedding plannera w wizjach lokalnych w wybranych obiektach.
Czytaj więcej 

OPINIE KLIENTEK

caret-down caret-up caret-left caret-right
Asia Witecka

Martyna ma wiele pomysłów i chętnie się z nimi dzieli z Młodymi. Dlatego uważam, że mieliśmy sporo szczęścia, że na nią trafiliśmy. Dziękujemy raz jeszcze!

Ola Wojtyła

Martyna pojechała z nami do rekomendowanej przez nią hurtowni win i wraz z fantastyczną Panią właścicielką pomogła nam dobrać wina do naszego menu. Dzięki tej wizycie mieliśmy przemiłą degustację i otrzymaliśmy super rabat.

Justyna Bakalarska

Martyna to kopalnia pomysłów i wartościowych porad! Dodatkowo zwraca uwagę na sprawy, o których nigdy bym nie pomyślała, a bez których mógłby zapanować chaos w dniu ślubu. Doskonale potrafi dopasować swoje idee do lokalizacji, aby wydobyć z nich to co najlepsze. Dzięki niej odzyskałam radość z organizacji swojego ślubu i wesela. Polecam z całego serca! 🙂

Monika Maroszek

Współpracowaliśmy tylko w formie konsultacji ślubnych. Spotkaliśmy się i przy kawie omówiliśmy szczegółowo, jak najlepiej zorganizować gry i zabawy ogrodowe na naszym weselu oraz czym się kierować przy wyborze wina na przyjęcie. Podczas spotkania dostaliśmy cenne wskazówki, które z łatwością wdrożyliśmy w nasz plan.

NAPISZ DO NAS

Na co dzień pracujemy w Warszawie i w Krakowie, więc spotkania na żywo są możliwe w tych okolicach. Natomiast jeśli mieszkasz w innej części Polski lub za granicą możemy się umówić online.

NASZE BIURA

SULEJÓWEK K/WARSZAWY
UL. DROBIARSKA 8X

 

KRAKÓW
UL. DYWIZJONU 303