ORGANIZACJA ZARĘCZYN

Jest takie wydarzenie, które Para Młoda pamięta równie dobrze a może nawet lepiej… niż samo wesele. Zaręczyny! Mamy pomysł jak sprawić, aby Twoim jedynym „stresem” tego dnia, było czy powie „tak”. Niezależnie od tego, czy masz już pomysł, jak sprawić, żeby ten dzień był niezapomniany i potrzebujesz pomocy w jego urzeczywistnieniu czy też szukasz pomysłów i inspiracji – jesteśmy po to, aby Ci pomóc zaskoczyć Twoją drugą połówkę. Przygotowując spersonalziowaną ofertę, bierzemy pod uwagę wiele aspektów takich jak pasje, wspomnienia, ulubiona muzyka, wymarzone miejsce, czy też specjalną datę. Chętnie naprowadzimy Cię na wybranie odpowiednich „elementów” a tu przykładowe z naszej oferty:

Wyjątkowe miejsce

Koc na plaży z piknikowym koszykiem i szampanem, czy też stolik w restauracji Michelin – wybór jest Twój!

Detale

Aby ten moment był wyjatkowy, zadbamy o detale – odpowiednie kwiaty, zastawa, szkło, wszystko dopasowane do miejsca i do Was.

Muzyka

Listę muzyczną dopasujemy do Waszej historii. Może to być gotowa playlista lub muzyka na żywo.

Fotograf

A gdyby tak mieć tego dnia profesjonalną sesję narzeczeńską? Znamy najlepszych i wiemy jak to zrobić, żeby było pięknie.

Pierścionek zaręczynowy

Ręcznie robiona biżuteria na zamówienie czy też znana marka – pomożemy wybrać ten jedyny, najpiękniejszy.

Nocleg

Jeśli zechcecie przedłużyć kolację do śniadania, a nawet dłużej, może połączyć to z wakacjami?

Kwiaty

Bez tego ani rusz! Ale niezależnie od tego, czy bez, róże, czy piwonie – wszystkim się zajmiemy.

Transport

Od biletu na tramwaj po elegancką limuzynę z lampką prosecco. Zorganizujemy przejazd, przelot, przejażdżkę tak, żebyście oboje mogli świętować.

Dyskrecja

Będziemy niewidzialne, bo cały ten dzień to zasługa Waszej miłości.

NASZA PRACA

Oferujemy Wam kompleksowe przygotowanie tak wyjątkowego wydarzenia. Jak zawsze – w naszej propozycji najważniejsi jesteście Wy. Dlatego zanim cokolwiek się wydarzy – rozmawiamy! Tak długo, aż będziemy dokładnie wiedzieć jak ma wyglądać scenariusz dnia. Tak, aby wszystko było idealnie.

zaręczyny
pierścionek zaręczonowy
organizacja zaręczyn
organizacja zaręczyn
organizacja wesel

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

W naszej ofercie znajdziesz również organizację ślubu i wesela a także koordynację dnia ślubu. Organizujemy również wieczory panieńskie i kawalerskie i inne imprezy okolicznościowe. Jeśli jesteś ciekaw, co piszą o nas nasze Pary, zajrzyj do rekomendacji:

NAPISZ DO NAS

Na co dzień pracujemy w Warszawie i w Krakowie, ale podejmujemy się też organizacji w innych częściach Polski. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej, chętnie omówimy szczegóły Waszego wesela podczas niezobiwązującego spotkania online lub na żywo.

NASZE BIURA

SULEJÓWEK K/WARSZAWY
UL. DROBIARSKA 8X

 

KRAKÓW
UL. DYWIZJONU 303