Michalina & Christoph, 14 sierpnia 2022

Martyna zorganizowala kompleksowo nasze polsko–szwajcarskie wesele w okolicach Warszawy. Zwrócilismy sie do niej na początku 2022, ponieważ zorganizowanie międzynarodowego wesela było ponad nasze możliwości. 

Na początku zdecydowaliśmy się na współpracę z Martyną, ponieważ wydała sie nam niezwykle profesjonalna a jednocześnie ciepła i wyluzowana. Po umówieniu szczegołów naszej współpracy i podpisaniu umowy, Martyna od razu zabrała sie do pracy, wyszukując obiekt weselny i kolejnych usługodawców, dając nam spory wybór i przedstawiając plusy i minusy wszystkich rozwiązań. Dzięki niej mieliśmy wspaniałe wesele oraz ceremonię w plenerze w pięknej lokalizacji, zadowolonych gości i zero zmartwień i nieprzespanych nocy. Zorganizowała dla nas również welcome party dla gości z zagranicy.

Martyna była zawsze o krok przed nami z gotowym rozwiązaniem na wszystkie problemy, a jednocześnie aktywnie słuchala nas i akceptowała nasze wybory. Podejrzewamy nawet ze zamówiła idealną pogodę w pełni sezonu burzowego.

Po prawie roku współpracy, Martyna stała sie nam niezwykle bliska i mimo że cieszymy się, że całe organizacyjne zamieszanie z weselem sie skończyło, to jest nam bardzo przykro że regularne spotkania z Martyną się również skończyły. Więc jeśli jesteś Panną Młodą lub Panem Młodym nie zastanawiaj sie dłużej!!! Martyna to najlepszy wybór jaki możesz dokonac! Serdecznie pozdrawiamy <3

Michalina & Christoph

Obiekt: Sielsko-anielsko
Catering: Catering66
Fotografia: Wedding shots
Film: Studio Pstro
Dekoracje: Gdzie szumi las
Zaproszenia: Decoris 
Papeteria: Amelia wedding
Suknia: Juda & Pietkiewicz
Muzyka: Gramy w tonie
Makijaż & fryzura: Jolanta Boska
Tort: Candy Gold by Małgosia Nagat
Akcesoria drewniane: Ślub w dechę