ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

Kompleksowa lub częściowa organizacja ślubu i wesela to usługa skierowana dla Par, które są na samym początku procesu organizacji albo rozpoczęły już organizację i utknęły na jakimś etapie. Jeśli nie macie czasu na samodzielną organizację, nie znacie rynku usług ślubnych w Polsce i chcecie mieć najwyższą jakość świadczonych usług, to jest to usługa, której potrzebujecie. Ze względu na to, że wycena tej usługi zależy od wielu czynników, w tym przede wszystkim od zakresu naszej odpowiedzialności, terminu, lokalizacji i złożoności projektu, wyceny każdej uroczystości dokonujemy indywidualnie po rozmowie. Niemniej warto, abyście już teraz wiedzieli, że koszt kompleksowej organizacji wesela rozpoczyna się od 10 tys. złotych.

Lokalizacja

Dzięki doskonałej znajomości branży, znajdziemy obiekt weselny, spełniający Wasze oczekiwania.

Dekoracje

Opracujemy wizualny aspekt Waszej uroczystości i polecimy Wam sprawdzonych usługodawców i dostawców. Ale najpierw porozmawiamy, o to co lubicie i jakie są Wasze pomysły.

Muzyka

Poprzez polecenie najlepszych artystów, zorganizujemy oprawę muzyczną ceremonii i wesela zgodnie z Waszymi preferencjami.

Foto & video

Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami usług fotograficznych i filmowych, zapewnimy Wam wspaniałe wspomnienia.

Stylizacja Pary Młodej

Pomożemy w doborze Waszych outfitów i zorganizujemy fryzury i makijaże. Dzięki czemu będzie się czuli tego dnia wyjątkowo.

Ślub w plenerze

Jeśli planujecie ślub w plenerze, to przygotujemy miejsce na ślub  i pomożemy w formalnościach.

Zaproszenia & papeteria

Zamówimy zaproszenia i przygotujemy wszelkie materiały poligraficzne na Wasze przyjęcie.

Tort & słodkości

Zamówimy niebanalny tort i słodki stół a także zadbamy o ich bezpieczeństwo.

Hotel & transport

Aby Wasi gości czuli się komfortowo, zorganizujemy im nocleg i przejazdy.

Strona internetowa

Przygotujemy stronę internetową Waszego wydarzenia. Dzięki czemu Wasi goście będą mieli stały dostęp do wszelskich szczegółów organizacyjnych.

Alkohol

Dzięki naszemu doświadczeniu, wyliczymy potrzebną ilość alkoholu i zamówimy wszystkie trunki. Jeśli będziecie chcieli. zorganizujemy też usługi z nimi związane, np. barmana lub prosecco vana.

Atrakcje

Ponieważ jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi trendami ślubnymi, sprawimy, że Wasi goście nie będą się nudzić i zapamiętają Wasze wesele jako najlepszą imprezę.

Animacje dla dzieci

Zorganizujemy czas dzieciom. Dzięki czemu ich rodzice będą się mogli dłużeć bawić.

Podziękowania

Przygotujemy podziękowania dla Waszych najbliższych i dla gości.

Koordynacja

Zajmiemy się koordynacją dnia Waszego ślubu, aby wszystko zostało zapięte na ostatni guzik. Dzięki temu Wy będziecie mogli się bawić, cieszyć sobą nawzajem i najbliższymi.

NASZA PRACA

Wyróżnia nas dbałość o szczegóły i doskonała znajomość rynku usług ślubnych. Jednak nasze Pary szczególnie deceniają umiejętność aktywnego słuchania Waszych potrzeb i indywidualne podejście do każdej uroczystości.

wesele w plenerze
bukiet Panny Młodej
organizacja wesel
organizacja wesel
organizacja wesel

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Podejmujemy się organizacji urczostości w różnych stylach. Jednak zawsze na pierwszym miejscu stawiamy komfort Pary Młodej i ich gości. Jeśli jesteście ciekawi, co piszą o nas nasze Pary, zajrzyjcie do rekomendacji.

NAPISZ DO NAS

Na co dzień pracujemy w Warszawie i w Krakowie, ale podejmujemy się też organizacji w innych częściach Polski. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej, chętnie omówimy szczegóły Waszego wesela podczas niezobiwązującego spotkania online lub na żywo.

NASZE BIURA

SULEJÓWEK K/WARSZAWY
UL. DROBIARSKA 8X

 

KRAKÓW
UL. DYWIZJONU 303