KOORDYNACJA ŚLUBU I WESELA

Koordynacja dnia ślubu to usługa, która rozpoczyna się ok. 6 tygodni przed datą wesela. Polega na stworzeniu scenaiursza uroczystości, zapewnieniu wszystkich ustaleń z usługodawcami a także pilnowaniu, aby wszystko odbyło się zgodnie z planem w dniu wesela. Dlatego jesteśmy na Waszym weselu od wczesnych godzin porannych do mniej więcej północy. Koszt koordynacji dnia ślubu przez naszą agencją to 4 tys. złotych.

Scenariusz

Mniej więcej 6 tygodni przed wesele szykujemy scenariusz dnia ślubu. Dzięki niemu mamy plan całego wydarzenia.

Spotkania

W celu prawidłowej realziacji scenariusza uroczystości omawiamy go szczegółowo z Waszymi podwykonawcami.

Płatności

Otrzymacie od nas plan płatności a w dniu ślubu rozliczymy się z usługodawcami w Waszym imieniu.

Zarządzanie kryzysowe

Jeśli wystąpią jakieś nieprzewidziane sytuacje, dołożymy starań, aby znaleźć alternatywne rozwiązanie, które nie wpłynie na całokształt urczystości.

Obecność

Na Waszym przyjęciu obecny będzie jeden lub dwóch koordynatorów. Dzięki temu będziemy na bieżąco realizować scenariusz.

Usługi po koordynacji

Natomiast po weselu depilnujemy demontażu, zwrotu wypożyczonych elementów i ew. zwrotu nadwyżek alkoholu. Będziemy też w kontakcie z Waszymi usługodawcami foto & video.

NASZA PRACA

W dniu ślubu dbamy przede wszystkim o to, aby nic nie zmąciło Waszej radości. Ponadto, realizujemy scenariusz i współpracujemy z obiektem i wszystkimi usługodawcami. Dbamy również o komfort Waszych gości.

koordynacja
wesele z motywem przewodnim
koordynacja dnia ślubu
koordynacja ceremonii w plenerze
przygotowania Panny Młodej

OPINIE NASZYCH PAR

Podejmujemy się organizacji urczostości w różnych stylach, jednak zawsze na pierwszym miejscu stawiamy komfort Pary Młodej i ich gości. Jeśli jesteście ciekawi, co piszą o nas nasze Pary, zajrzyjcie do rekomendacji.

NAPISZ DO NAS

Na co dzień pracujemy w Warszawie i w Krakowie, ale podejmujemy się też koordynacji w innych częściach Polski. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej, chętnie omówimy szczegóły Waszego wesela podczas niezobowiązującego spotkania na żywo lub online.

NASZE BIURA

SULEJÓWEK K/WARSZAWY
UL. DROBIARSKA 8X

 

KRAKÓW
UL.DYWIZJONU 303