Moje Drogie przyszłe Pary Młode

wiem, co czujecie w sytuacji zmiany terminu ślubu i wesela.

Przeorganizowałam w tym sezonie 6 wesel i każde z nich przeżyłam jak swoje własne. W większości sytuacji reorganizacja dotyczyła zmiany terminu ślubu i wesela, ale podejmowaliśmy też decyzje o przeprowaddzeniu samego ślubu lub ograniczeniu liczby gości. Niektóre wesela udało się zorganizować, mimo panujących obostrzeń, co też wymagało dostosowania. Dzieliłam z Moimi Parami każdą rozterkę, każdą złotówkę i przeżywałam każdą rezygnację gości z udziału w ich ślubie i weselu.

Wiem, jakie to trudne.

Dlatego uważam, że wszyscy teraz potrzebujecie wsparcia. Nie tylko Pary, które na co dzień korzystają z usług wedding plannerów, ale wszyscy.

To jest czas, w którym szczególnie mocno powinno wybrzmieć, że wedding plannerzy nie zajmują się tylko układaniem winietek i polerowaniem wypolerowanych kryształów na weselach, których budżet przekracza 100 tys.

Wedding plannerzy rozwiązują również realne problemy realnych ludzi w czasach.. jakie mamy.

Chcę Wam zaoferować wszystko to, co oferuję Parom, które ze mną współpracują w ramach kompleksowej organizacji i musiały przełożyć swoje uroczystości z wiosny i lata 2020, a mianowicie:

 wsparcie przy zmianie terminu ślubu i wesela: znalezienie dogodnego terminu, kontakt z usługodawcami, podpisanie stosownych aneksów;

zadbanie o Wasz interes w obecnie podpisywanych umowach z usługodawcami ślubnymi;

 pomoc w podjęciu decyzji związanej z przekładaniem ślubu i wesela poprzez przedstawienie plusów i minusów poszczególnych rozwiązań;

 negocjacje z obiektem;

 bieżące konsultacje indywidualnych przypadków z prawnikiem;

 informowanie o dynamicznie zmieniającej się sytuacji prawnej i sanitarnej, uwzględniającą również możliwości lotów zagranicznych, kwarantanny itp.;

 pomoc przy zmianie stylizacji ślubno-weselnej;

 reorganizację zaproszeń: ponowne zamówienie zaproszeń lub przygotowanie zawiadomień;

wsparcie psychologiczne (tak, szalenie istotne)

Co o pracy ze mną mówią inni?

caret-down caret-up caret-left caret-right
Adrianna Frasz

Martyna pomogła zorganizować nam ślub i wesele last minute (skontaktowałam się z nią na około 3 miesiące przed planowanym terminem), na dodatek w czasie pandemii, co było nie lada wyzwaniem. Zadbała o każdy szczegół sprawiając, że ten dzień był piękny i wyjątkowy, a my mogliśmy się cieszyć sobą i gośćmi. Gdy ślub zbliżał się wielkimi krokami i zaczęliśmy się bardzo stresować, nie zostawiła nas w potrzebie i stanowiła dla nas ogromne psychologiczne wsparcie. Była dostępna pod telefonem, a kiedy było to konieczne spotykała się z nami na żywo, towarzysząc nam i doradzając przy podejmowaniu kluczowych decyzji.

Wesele, 17.10.2020

Ania Orzechowska

Nie mogę tutaj nie wspomnieć o jej wsparciu w czasie, kiedy organzowanie wesel było wstrzymane przez pandemię – dzięki Martynie mieliśmy najświeższe informacje z branży i gdyby nie ona, to bylibyśmy kompletenie zagubieni i prawdopodobie zrezygnowalibyśmy zupełnie z wesela. Mogę polecić usługi Martyny w 100%, z jej pomocą można być spokojnym o każdy element ślubu i wesela i zająć się tylko najprzyjemniejszymi rzeczami. Przy okazji jest cudowną osobą, więc nie ma żadnych problemów z dogadaniem się i można się z nią podzielić wszystkimi wątpliwościami, jakie pojawią się podczas przygotowań. Zdecydowanie najlepsza wedding plannerka, jaką mogliśmy sobie wyobrazić!

Wesele, 26.09.2020