KURS WEDDING PLANNER FIRST STEPS

Kurs Wedding Planner First Steps przygotowuje do pracy na stanowisku konsultanta ślubnego – osoby, która pomaga Parze Młodej w organizacji ślubu i wesela. Znajdziesz w nim wszystko, co powinnaś wiedzieć, zanim założysz własną agencję ślubną w Polsce. W 10 merytorycznych modułach wytłumaczę, na czym polega praca konsultanta ślubnego w Polsce, jak pozyskać pierwszych i kolejnych klientów, jak się reklamować i jak założyć własną agencję ślubną przy wykorzystaniu funduszy europejskich. Więcej o zawartości merytorycznej szkolenia przeczytasz tutaj.

Ale to nie wszystko! Poza częścią teoretyczną będziesz miała też możliwość wzięcia udziału w miesięcznych praktykach w Letsmarry.pl. Poznasz pracę agencji ślubnej w sezonie weselnym i weźmiesz udział w koordynacji dnia ślubu. To unikatowe doświadczenie pozwoli Ci ocenić, czy jest to zawód dla Ciebie.

Szkolenie prowadzi właścicielka agencji Letsmarry.pl – Martyna Karwowska-Zając – certyfikowany wedding planner z 7-letnim doświadczeniem przy organizacji wesel. Od 2022 r. również członkini Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Przeczytaj więcej o Martynie i szkoleniu.

Dla kogo dedykowany jest kurs Wedding Planner First Steps?

Przede wszystkim dla osób, które pragną zweryfikować swoje marzenia o zawodzie wedding plannera i zdobyć niezbędną wiedzę do pracy w zawodzie konsultanta ślubnego. Na początek gorąco zachęcam Cię do wykonania naszego quizu – jaką wedding plannerką będziesz?. Quiz w rozrywkowej formie przedstawi Ci cechy charakteru I predyspozycje, jakim powinien odznaczać się dobry wedding planner.

poznajesz nowych ludzi, którzy często działają pod wpływem dużych emocji a czasem nawet stresu. Masz do czynienia z wieloma pięknymi rzeczami, które współtworzysz. To daje ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia. Jeśli myślisz, że to zawód dla Ciebie, zapraszam na szkolenie. A jeśli już teraz masz do nas pytania, możesz napisać na kontakt@letsmarry.pl lub użyć formularza kontaktowego .

Wiosenna edycja szkolenia planowana jest na marzec 2023. Szkolenie odbędzie się formie stacjonarnej w Warszawie przez 4 dni: czwartek-niedziela, a szkolenie online przez 2 weekendy. Dokładne terminy zostaną podane w styczniu 2023.

Zanim zobaczymy się na szkoleniu, zachęcam Cię do przeczytania artykułu na blogu: Dlaczego warto zrobić kurs dla wedding plannerów? Autorką tekstu jest Julia Zarycka – moja kursantka z 2022 roku, która po ukończonym kursie i praktykach pracuje ze mną w agencji.