Ślub na dachu, czyli o mojej współpracy z Wedding Dream

z Brak komentarzy

Dzisiejszy wpis będzie trochę inny niż wszystkie dotychczasowe. Znaczy – jak zawsze – będą porady, inspiracje i pomysły na wybrnięcie z różnych sytuacji ślubnych i okołoślubnych, ale tym razem nie bezpośrednio u mnie. A na portalu ślubnym Izabeli Janachowskiej – wedding dream, na którym ostatnio pojawił się mój ekspercki artykuł pt. „Ślub na dachu – jak go zorganizować? Rady wedding plannerki”.

ślub na dachu

Zanim zostałam wedding plannerką

Gdy zaczynałam myśleć o zawodzie wedding plannera w 2015 r. to był to dla mnie znaczący punkt na mapie celów. Moment, w którym portal branżowy, magazyn, telewizja lub radio dzwoni z pytaniem, czy mogłabym się wypowiedzieć na jakiś ślubny temat lub przygotować dłuższy artykuł ekspercki. I ten punkt przydarzył się w zeszłym miesiącu, kiedy to redakcja wedding dream zadzwoniła z takim właśnie pytaniem.

 

Artykuł na portalu wedding dream

W artykule opowiadam o specyfice ślubu ma dachu, o infrastrukturze o jaką trzeba zadbać, o tym gdzie i jak najlepiej szukać miejsc, w których mogłaby się odbyć tego typu ceremonia. Dzielę się swoimi doświadczeniami w zakresie formalności, jakie trzeba spełnić oraz dekoracji, o które trzeba zadbać. Zdradzam też, jak podejść do przygotowania planu B i jak na maksa wykorzystać lokalizację, którą już dysponujemy. Jeśli macie możliwość organizacji ślubu na dachu albo marzycie o takiej opcji, ale nie wiecie jak się za to zabrać to koniecznie wskakujcie na wedding dream i korzystajcie.

Co to właściwie jest wedding dream?

Jeszcze tytułem wyjaśnienia chciałam Wam powiedzieć w skrócie, czym jest weddingdream - marka Izabeli Janachowskiej. Otóż wedding dream to obecnie w Polsce jedno z najbardziej kompleksowych miejsc o tematyce ślubnej. W ramach tej marki:

  • rozwijany jest portal o tematyce ślubnej, na którym znajdziecie szereg wskazówek, inspiracji i informacji, w tym mój artykuł o ślubie na dachu
  • istnieje sklep ślubny z sukniami i akcesoriami sygnowanymi przez Izabelę Janachowską
  • prowadzony jest katalog firm, w którym znajdziecie ślubnych usługodawców z niemal każdej dziedziny
  • rozwijana jest aplikacja dla Panien Młodych, która pomaga zaplanować wszystkie ślubne zadania
  • założony został prawdziwy, fizycznie istniejący weddingowy concept store
  • istnieje szereg już programów telewizyjnych i online o tematyce ślubnej z udziałem Izabeli Janachowskiej i innych znanych osób.

Także – jak widzicie – wedding dream to holistyczna propozycja dla przyszłych Panien Młodych, ale – wbrew powszechnej opinii - wedding dream nie jest agnecją ślubną i nie zajmuje sie organizacją ślubów i przyjeć weselnych dla Par Młodych. To rola wedding plannerów, których wedding dream również rekomenduje tak samo jak innych ślubnych usługodawców.